Yapı ve yalıtım ürünlerinden bir tanesi olan ankraj ürünleri U ankraj, L ankraj ve F ankraj olmak üzere farklı şekillerde ve isteğe göre büyüklükte üretilerek kullanılacak alana uygun seçilerek tercih edilirler. Winaks Metal farkı ile sizlere sağlanacak olan cephe ankraj sistemleri isteğe göre 80 100 120 150 200 minimetre boyutlarında üretilebilirken bu ölçüler dışında özel boyutta siparişlerde alınabilmektedir.

Bu özel siparişlerin boyutları hakkında ve fiyatları hakkında telefon ile bilgi alınabilmektedir. Cephe ankraj sistemleri 3 seri ile uygun alanlarda kullanılmak üzere fonksiyonel özellikleri açısından farklılık göstermektedirler. Başta yeni yapıların temellerini sağlamlaştırmak için kullanılan ankraj sistemler bir binanın temelinde oluşacak kaymaları ve yan duvarların kayarak yapının çökmesine neden olmasını engellemek amacıyla demir kazıklar kullanılarak gerçekleştirilen bir uygulamadır.

Özellikle yokuş ve geniş alanların yapılan yapılarda muhakkak uygulanan ankraj oldukça etkili bir güvenlik yöntemidir. Binaların güven içerisinde kullanımını hazırlayan bu sistemler sağlam ve dayanıklı firmalardan satın alınmalı ve doğru yöntemlerle uygulanmalıdır.

Sizlerde Ankraj sistemleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilmek için firmamız ile irtibata geçerek ürün özellikleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Mühendisler ve mimarlar tarafından tercih edilen ankraj sistemler hakkında sizler de daha detaylı bilgiye sahip olabilir ve ürünlerinizi en kaliteli firmalardan seçebilirsiniz.

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için 0412 502 6633 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Winaks Metal

1001201502004 mm80Alüminyum Ankrajalüminyum kutu profilalüminyum profil kataloğualüminyum profil modellerialüminyum profil üreticilerialüminyum sürme kapı profillerialüminyum sürme profillerialüminyum t profilankrajankraj malzemeleriÇelik Ankraj FiyatlarıcepheCephe Ankraj Fiyatlarıgalvanizispanyolet kilitispanyolet kilitli pimapen kapi kilidikaplamalıorta kayıt bağlantı takozu makinası fiyatlarıOrta Kayıt Bağlantı Takozu Üretimipimapen kapı kilit karşılığı ayarıpimapen kapı menteşesi çelikpimapen kilit karşiliği ispanyoletpimapen menteşe pimipimapen pencere kilit karşılığıpvc aksesuarpvc kapı ispanyolet karşılığıpvc kapı kilidipvc kapı menteşesipvc kapı menteşesi 100 mmpvc kapı menteşesi kahverengipvc kapı menteşesi nasıl değiştirilirpvc menteşe imalatçılarıpvc Orta Kayıt Bağlantı Takozu Fiyatlarıpvc pratik menteşeSac Orta Kayıt Bağlantı Takozuu ankraju tipi

Comments are disabled.

Yandex.Metrica